Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Bay ve Bayan Arasindaki Sohbetler

Anasayfa > Genel > Bay ve Bayan Arasindaki Sohbetler

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle kadın erkek ilişkisi hakkında bir kaç noktaya değinerek kendi düşüncemi sizlere aktarmaya çalışacağım tabi sizlerde chatmersin.net sohbet ve chat odalarının sizlere sunduğu bu platformda düşüncelerinizi bizlere aktara bilirsiniz.
Günümüzde aslında çokca bahsedilen ve herkesin genelde evet dediğigi bir sözile başlamak istiyorum’kadınlar erkekler eşittir’ sözüne bir cok kişi bunu dile getirsede ve doğru oldugunu söylesede bence yanlış bir avram olduğunu dile getirmek istedim.
Eğer bir eşitlik söz konusu olsaydı cinsiyet ayırımı olmazdı veya bir erkeğin taşıdığı vasıfları bir bayanda taşiyabilirdi.Eğer ki aynı olsaydı bu da yaşantımız adına bir çok iç karartıcıdurumlar ortaya çıkardı.
Bu nedenle bir çok evlilikte de bu konu sorun halini alıp insanlar arasında kutsal denilen o evliliği bitirmeye sebep olmaktadır.
Aslında insanlar arasındaki farklılıklar bir çok merak duygusuyla birlikte onu isteme ve onunla olma arzusunu getirmektedir.
Sonuş olarak aslında karşı cins ıle pekte eşit olmadığımız ve olması durumunda aslında bu düşüncenin yanlış bir kavram olduğunu bilmek gerekir.İkili ilişkilerde her zaman bay ve bayan arasında her zaman bir eşitlik söz konusu değildir ve bu durumlarda ortaya çıkan gerginlikler nedeniyle aralarında oluşan problemleri sohbet ederek veya konuşarak halledebilirler.Sohbet her alanda bizlerin karsımızdaki insanlar arasında olan bir araçtır.

Ekleyen : - Tarih: 15 Nisan 2016 - 20:34 - Okunma Sayısı : 3.159 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

en çok yorumlanan, en popüler olanlar.