Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Güzel Bir Chat İçin

Anasayfa > Genel > Güzel Bir Chat İçin

muhabbet sitelerine girmek evde yapılabilecek en çok aktiviteler arasında yer arıyor. Oturduğunuz yerden onlarca kişiyle konuşabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. özellikle meslek yahut okul yoğunluğu itibarı ile sosyal hayatınızda aksaklıklar yaşıyorsanız bu ihtiyacınızı sohbet siteleriyle kapatmanız olasıdır. ancak chat sitelerinde arkadaş edinmek, daha fazla insanla tanışabilmek ve buralarda geçirdiğiniz zamanı verimli hâle getirebilmek için dikkat etmeniz gereken bazı konular mevcut. Birkaç ufak tüyoyu uygulayarak muhabbet sitelerinden arkadaş edinebilir, hatta uzun soluklu bir ilişkinin temellerini atabilirsiniz.

muhabbet siteleri oldukça çok değişik erek için kullanılabilir. Amacınız arkadaş edinmek, yeni dostluklar kurmak, sevgili edinebilmek ya da tanımadığınız bir insana içinizi döküp rahatlamak olabilir. Siteye girme amacınız ne olursa olsun göze çarpan konulara dikkat ederek insanlarla iletişiminizi arttırabilirsiniz.talep cazibeli OlunHer şeyden öncelikle sohbet etmek dilediğiniz kişinin sizi merak etmesi gerekir. Bunun için karşınızdaki insanda bir gizem uyandırmalı ve onu sizinle konuşmaya teşvik etmelisiniz. Nick seçimini de bu konuya dâhil edebilirsiniz. Nickiniz karşınızdaki şahıslarda merak uyandırırsa onun konuşma isteği artacaktır. bununla beraber şayet amacınız tanımadığınız birine tüm sorunlarınızı anlatıp içinizi dökmek değilse karşınızdaki kişiyle yavaş ilerleyen fakat etkili bir iletişim kurabilirsiniz. chat partneriniz sizi merak ettikçe daha çok aşırı konuşmak isteyecek ve elinde sonunda bu konuşmayı sohbet sitesi dışındaki yerlerde de sürdürmeye karar verecektir.bununla birlikte aşağıdaki konulara dikkat ederek zevkli bir muhabbet yapabilirsiniz.ilk dakikaları karşınızdaki kişiyi tanımaya ayırın ve üslubunuzu çıkarımlarınıza göre ayarlayın. ilk sorularınız onu tanımak için olursa faydalı olacaktır.
şayet konuştuğunuz kişiyi gündelik yaşamda tanımayı yahut en azından sosyal medya hesabınızda, telefonunuzda ekli olmasını istiyorsanız, onda günlük hayatta tanınması gereken bir tanesi olduğunuz izlenimini yaratın. Konuşmanız geliştikçe sizi daha aşırı tanımak isteyecektir.
Dinlediğiniz şarkıları onunla paylaşın. Müzik zevkiniz tıpkı olmasa bile bu onun hoşuna gidecektir. Sizin için önemli olan şarkıları paylaşarak muhabbetinizi arttırabilirsiniz.
Samimiyetinizi konuşmanızın derecesine ve karşınızdaki insanın karakterine göre ayarlayın. Bu son derece ciddi bir şeydir. ilk başlarda çok samimiyet bunaltabilir.

Etiketler : , ,
Ekleyen : - Tarih: 26 Mayıs 2016 - 18:09 - Okunma Sayısı : 3.845 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

en çok yorumlanan, en popüler olanlar.