Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Chat Sohbet Siteleri

Anasayfa > Genel > Chat Sohbet Siteleri

Her insan, hayatını paylaşacağı birinin olmasını ister. beraber zaman geçireceği, özel anların paylaşılacağı, tüm sıkıntılarında yanınca olacak birinin varlığı hepimizin duyduğu bir ihtiyaçtır. lakin zaman zaman bunu bulabilmek zor olabilmekte. bilhassa iş bu gibi sebeplerden ve ya daha önce yaşanan kötü deneyimlerden dolayı insanlara yaklaşımınızı değiştiyse ve öncekinden daha asosyal bir hâle girdiyseniz bir sevgili bulmanız aşırı kolay olmayabilir. ama bu hal sizi umutsuzluğa sürüklememeli.

internette geçirdiğiniz zamanı yeni insanlarla tanışarak değerlendirebilirsiniz. chat kanalları bunun için var. Her gün milyonlarca insan chat kanalları üstünden tanışıyor ve bunların mühim bir kısmı hayat boyu sürecek ilişkilere adım atıyor. Bu zannettiğiniz kadar zor değil. Konuşurken belli şeylere dikkat ederek sohbet kanallarında tanıştığınız şahısların sevgiliniz olmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki hususlara dikkat etmek.

Nelere Dikkat Etmeli?

şayet bir muhabbet kanalına girme sebebiniz kendinize sevgili yada seks partneri bulmaksa, sizinle aynı amaçla gelen oldukça çok kişinin olduğundan emin olabilirsiniz. Bunların bazıları önemli anlamda rahatsızlık yaratmış olabilir. Dolayısıyla ilk etapta karşınızdaki insana böyle yaklaşmanız antipati yaratacak ve konuşmaya değecek bir tanesi olduğunuz izlenimini vermeyecektir. ilkönce dostça yaklaşmanız faydalı olabilmekte.
Karşınızdaki insanın telefon numarasını, sosyal medya hesabını almak için asla ısrar etmeyin. Zira muhabbet kanalı gibi şahısların birbirlerini sadece nickler ile bildik bir yerde sizinle konuşmaya devam etmeye karar vermesi büyük bir başarıdır. Haftalar sürse dahi bu konu hakkında ısrarcı olmayın. Muhabbetiniz yeteri kadar ilerlediğinde konuştuğunuz kişi iletişim bilgilerini size kendi isteğiyle verecektir.
Bir insanı etkilemek istiyorsanız onun ruhuna dokunabilmelisiniz. günlük ilişkilerde geçerli olan bu kaide internet konuşmalarında da var. Karşınızdaki kişiyi duygusal şekilde etkileyerek sohbetinizin sürekli olmasını sağlayabilir ve onun üzerinde yoğun şekilde etkileyici bir intibah yaratabilirsiniz. Konuşmalarınızın arasına etkileyici sözler sıkıştırabilir, şarkılar ve şiirler yollayabilirsiniz.
üstteki maddeyi uygularken de dikkat etmeniz gerekir. Her ne kadar özlü sözler, etkileyici cümleler insanların hoşuna gitse de kimse kopyacı olduğunu düşündüğü biriyle konuşmak istemez. Bu bakımdan kopyalayıp yapıştırmak yerine etkileyici olduğunu düşündüğünüz sözleri okumalı ve konuşmanıza uyarlamalısınız. Böyle daha etkileyici olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ekleyen : - Tarih: 25 Mayıs 2016 - 00:12 - Okunma Sayısı : 3.120 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

en çok yorumlanan, en popüler olanlar.