Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Erkeklerin Sohbet Aşkı

Anasayfa > Genel > Erkeklerin Sohbet Aşkı

işte bu güzel bir soru olur bizler için. Biz hanımların akla gelen ilk şey tabiki football olsa gerek. Bu gerçekten doğru bir tetkik. şimdi bu erkeler, biz bayanlar ne süre ojemizden, süsümüzden konuşsak tepkileri hemen ‘ Ne lüzumsuz konular bunlar ‘ diyerek menfaatlerini aklamaya çalışırlar ama nafile. Konu tp olunca erkelerin kendilerini bir görmesi lazım, başlayınca susmuyor.
Futbol muhabbeti bir erkek muhabbetinde en aşağı bir saati miktar, top muhabbeti bittikten sonra erkeklerin sohbeti siyasete kayar, 1 saate politika konuştuktan sonra, erkeklerin sohbeti bayanlara kayar, işte bu muhabbet saatlerini saha bir öteki muhabbetten bir tanesi dahadır. Erkeklerin chat ateşini körükleyen diğer bir konu ise askerlik anılarıdır. Belkide aynı konuyu bir çok fazla defa konuşmuşlardır fakat ne önemi varki, tıpkı şeyi kırk kez konuşmayı seviyor bu erkekler.
Tabiki bazan biz hanımlarda aynı şeyi bir çok kez yine yine konuşabiliyoruz. Pekte suçlamıyorum bu konu ile ilgili lakin bizlerin en azından bir eskime tarihi var konuşulan konularda, ama erkelerde o hikaye hiç eskimiyor, o oyuncu takımdan çıksa dahi hala konuşuluyor, hele eski kız dost hikayeleri işte o hikayeler hiç eskimeyen hikayelerden birisi daha.
şimdi sohbet konularına bir bakalım şu erkeklerin bize laf attıkları kadar acaba kendileri ne kadar gerekli konuları konuşuyolar. Bu yazıyı yazdığım için biliyorum bir çok erkek arkadaşımız beni topa tutacak bunun gibi görünsede, kadın arkadaşlarımızın hoşuna gideceğinden eminim sebebi ise bu yazdıklarım gerçek inasalarda inanmasalarda.
Biz bayanlar çoğu süre büyük bir ilgiyle dinliyorumuşuz benzeri görünsekte, gelin birde bizim içimize sorsalar ya, aslında büyük bir can sıkıntısıyla dinliyoruzdur. Hadi birde erkeklerin anlayışına bakalım bu hususta. Biz bir şey anlattığımızda eğer konuyla ilgilenmiyorlarsa, offf, puufff, kapatsak mı konuyu benzeri kabaca tepkileri bize göstermekten hiç kaçınmıyorlar.
Sonrada ova yazınca adımız, bayanlar erkekleri çekemiyor diye anılıyoruz. Biz sırf herkez konuşmayı seviyor, gerçekleri kabullenmelerini istiyoruz o kadar. beyler sizlerde çok aşırı lüzumsuz konularda konuşuyorsunuz lütfen kabul edin artık. Yukarda saydığım spor, bayan, askerlik anıları veya siyaset sizcede eskimedimi bundan sonra. Bence sizlerde artık bizim ojjelerimiz benzeri bayatlamış sohbet konularınızı değiştirmelisiniz. örneğin müze konuşun, tarih konuşun, klasikleri konuşun nebilim konuşun bişeylerden lakin sizde artık konuştuğunuz konuları değiştirin bundan sonra.
Umarım bu yazımızla erkek arkadaşlarımız biz bayanları bundan böyle lüzumsuz ithamlarıyla yargılamaktan vaz geçerler ve kendilerinide görürler birazcık, birazda bizde adalet verirler. Bu kavganında bundan böyle bu yazıyla bitmesini istiyorum. öünkü yıllardır tıpkı konu konuşulur bitmeden usanmadan, erkeler bayanlara gönderme yapar, bayanlar erkeklere gönderme yapar fakat gerçek herkez kendi çapında uzun uzadıya konuştuğu lüzumsuz mevzuları vardır kendi içinde. Bu durumu böyle düşündüğümüzde, bence her iki tarafta biraz çizgilerine sahip çıkmalılar diye düşünüyorum. Bundan sonraki yazımda tabiki bayanlar meselesinde bir yazı yazıcam. Sonuçta atalarımız ne demiş cuvaldızı kendine batır, iğneyi başkasına. Bizimde kendimizi sorgulamamız lazım bunu biliyorum ve diyer yazımıda biz kadınların hangi konularda sohbet etmeyi sevdiğini yazıcam. Bir sonraki muhabbet yazımızda görüşmek dileği ile kendinize iyi bakın sevgili okurlarımız.

Ekleyen : - Tarih: 25 Mayıs 2016 - 20:07 - Okunma Sayısı : 4.145 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

en çok yorumlanan, en popüler olanlar.